Last item for navigation
Staff List


LAST NAME FIRST NAME ROLE EMAIL ADDRESS
ADAMS AHLERS SANDRA LAP TEACHER/ASSESSMENT [email protected]
ADRIANCE ROXANNE WRAP PARA  [email protected]
ALBRECHT ANGELA LIBRARIAN [email protected]
ANGEL ANAPAULA KINDERGARTEN DL TEACHER [email protected]
ARMITAGE INGRID MLL PARAEDUCATOR [email protected]
ARMITAGE MICHAEL PARAEDUCATOR [email protected]
BASSETT CRISTEEN KINDERGARTEN TEACHER [email protected]
BENJAMIN LISA KINDERGARTEN TEACHER [email protected]
BEST SHELBY KINDERGARTEN ACADEMY [email protected]
BOLEI JENELLE 6TH GRADE TEACHER [email protected]
BONTRAGER BETHANY 2ND GRADE TEACHER b[email protected]
BOSCH NICOLE SLP [email protected]
BOYLE JONI KINDERGARTEN TEACHER [email protected]
BRIDGES JACQUELINE COUNSELOR [email protected]
BURCH ALLISON 2ND GRADE TEACHER [email protected]
BURCH JILL MUSIC TEACHER [email protected]
CABEZA MARTA ELL [email protected]
CAUGHIE JULIE 1ST GRADE TEACHER [email protected]
COLMENARES JACQUELINE KINDERGARTEN TEACHER DL [email protected]
COOKSON KATIE PARAEDUCATOR [email protected]
COUTTS AMANDA 5TH GRADE TEACHER [email protected]
ELLIS NANCY 6TH GRADE TEACHER [email protected]
FARIAS GREG PE TEACHER [email protected]
FIELD BROOKE 2ND GRADE TEACHER [email protected]
FILIZETTI KRISTINA PRESCHOOL PARAEDUCATOR [email protected]
FOSTER JODIE OT [email protected]
FUENTES CARCAMO RENE CUSTODIAN [email protected]
FUHLMAN SUSAN 2ND GRADE TEACHER [email protected]
GARCIA MARIA .5 RESOURCE [email protected]
GASAK STEVE FOM CUSTODIAN [email protected]
GATES  EMILY COUNSELOR [email protected]  
GAUT KAITLYN 1ST GRADE TEACHER [email protected]
GELTZ JAMIE RESOURCE [email protected]
GILLESPIE SALLY WRAP PARA [email protected]
GRAY AMY KINDERGARTEN TEACHER [email protected]
GRIMM ANNA 4TH GRADE TEACHER [email protected]
GUSTAFSON KIRSTEN 2ND GRADE TEACHER-DL [email protected]
GUZMAN SANDRA WRAP PARAEDUCATOR [email protected]
HAGEDORN TAMMY CUSTODIAN [email protected]
HAMPTON KEVIN PRINCIPAL [email protected]
HAY NATALIE 3RD GRADE TEACHER [email protected]
HERNANDEZ SEBASTIAN MUSIC TEACHER [email protected]
HILL KRISTEN 5TH GRADE TEACHER [email protected]
HOORNBEEK SUE SLP [email protected]
HUBERT BRENDA SEL [email protected]
HUGHES SARAH PRESCHOOL PARA [email protected]
HYERS CATHERINE TITLE PARA [email protected]
IVERSON KYLE PHYSICAL EDUCATION TEACHER [email protected]
JORGENSEN CLAIRESE 4TH GRADE TEACHER [email protected]
KANG LEAH WRAP PARA [email protected]
IVERSON KYLE PE TEACHER [email protected]
LABOUNTY BREANNA 5TH GRADE TEACHER [email protected]
LAUGEN BRITNI PARAEDUCATOR [email protected]
LINKEM KIRSTIN 6TH GRADE TEACHER [email protected]
LOPEZ CARLA 1ST GRADE TEACHER - DL [email protected]
LOPEZ YAISA SECRETARY/PARA [email protected] 
LOUCKS JORDAN MUSIC l[email protected]
MACK KYLEE WRAP TEACHER [email protected]
MANN HEATHER PARAEDUCATOR [email protected]
MATTSON DEON LIBRARY PARA TECH [email protected]
MAYFIELD HEATHER OFFICE MANAGER [email protected]
MCPEAK TIFFANY PARAEDUCATOR [email protected]
MEDLEY MCKAYLA PARAEDUCATOR [email protected]
MOORE KEITH 5/6 QUEST TEACHER [email protected]
MYERS ALEXIS PARAEDUCATOR [email protected]
O'TOOLE JENNIFER 4TH GRADE TEACHER [email protected]
O'TOOLE JESSICA 3RD GRADE TEACHER [email protected]
PARKER RONNETTE WRAP PARA [email protected]
PICKARD STEPHEN BAND [email protected]
PINGREY KUILONNI WRAP PARA [email protected]
PIZANA CHRISTINA 2ND GRADE TEACHER-DL [email protected]
POST SALLY KINDERGARTEN TEACHER [email protected]
PRATER JULIE PRESCHOOL TEACHER [email protected]
RADCLIFFE JUDY 1ST GRADE TEACHER [email protected]
RAYMOND LESLIE 1ST GRADE TEACHER [email protected]
REEVES LISA 4TH GRADE TEACHER [email protected]
REYNOLDS TIINA PARAEDUCATOR [email protected]
RICHARDSON MICHELE LAP PARA [email protected]
ROSE SARAH SECRETARY [email protected]
SCHUBERT SAMANTHA COMMUNITY IN SCHOOLS [email protected]
SHOUP KIM 2ND GRADE TEACHER [email protected]
SILER LISA PRESCHOOL PARAEDUCATOR [email protected]
SMILONICH AMY TITLE PARA [email protected]
SNOWDEN KATHERINE 3RD/4TH GRADE QUEST TEACHER SnowdKH[email protected]
SONDKER CINDY NURSE, RN [email protected]
STOTLER CHELSEY 3RD GRADE TEACHER [email protected]
SULLIVAN HEIDI PARAEDUCATOR [email protected]
SWEET ERICA SEL TEACHER [email protected]
TAMAYO CECILIA TITLE TEACHER [email protected]
THEISS ERiN ASSISTANT PRINCIPAL [email protected]
THIERBACH DEBRA 3RD GRADE TEACHER [email protected]
THOMPSON MONET LAP TEACHER [email protected]
THOMAS OLIVIA PARAEDUCATOR [email protected]
TOWNSEND DANIELLE NURSE, LPN [email protected]
UPSHAW JEANANN KINDER ACADEMY PARAEDUCATOR [email protected]
VANSCYOC GOMEZ KELLI 6TH GRADE TEACHER [email protected]
WAGNER MARKEY ANDREA 3RD GRADE TEACHER DL [email protected]
WHEELER KARINA 1ST GRADE TEACHER-DL [email protected]
WILSON WENDY PSYCHOLOGIST [email protected]
WHITEHEAD HOLLY 1ST GRADE TEACHER [email protected]
WIDMANN CRYSTAL 5TH GRADE TEACHER [email protected]
WOOD DIANA TITLE PARA [email protected]